Zwroty i reklamacje

 REKLAMACJA

1. podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) sa określane powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym (w szczególności w art. 556-576 Kodeksu Cywilnego).

2. Sprzedawca zobowiązany jest dostarczyć Klientowi produkt bez wad. 

3. Reklamacja może zostać złożona przez klienta: osobiście, drogą listowną lub drogą elektroniczną.

4. Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji:

- informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady;

- żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodnością z Umową Sprzedaży (usunięcie wady lub wymiana produktu na wolny od wad) lub oświadczenia o obniżeniu ceny abo odstąpieniu od umowy ;

- podanie danych kontaktowych składających reklamację

5. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie , nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza,  że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

6. Klient , który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć produkt wadliwy na adres siedziby sklepu. Łódź ul. Ćwiklińskiej 22 92-508 z dopiskiem Meble Baranowski

 Zwrot towaru- prawo od odstąpienia od umowy.

Zgodnie z obowiązującym prawem, klient ma 14 dni na zwrot towaru . Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, napisz potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem przed upływem tego terminu.

W oświadczeniu proszę umieścić, datę, imię i nazwisko, nr. konta na który mam mamy dokonać zwrotu płatności, oraz paragon lub fakturę.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

Zwrotu płatności dokonamy niezwłocznie po otrzymaniu zwróconego towaru.

Bezpośrednie koszty zwrotu produktu ponosi Klient.

Towar nie może nosić znaków użytkowania. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl